AirDroid

3.6.0.0

3.7

3

PC ve Android cihazınız arasında kolay bir bağlantı

118k

Bu uygulamayı oyla

AirDroid bilgisayarınızdan Android cihazınızı yönetmek için bulabileceğiniz en iyi araçlardan biridir. Bu program ile adres kitabına erişmek, mesaj göndermek, resim paylaşmak ve masa üstü bildirimleri almak gibi bir çok işi yapabilirsiniz. Windows'un bu versiyonu internet hizmetiyle aynı özellikleri içerir sadece tarayıcınıza güvenmek zorunda olmamanın avantajı vardır.

Kredilerinizi girdikten ve resmi AirDroid uygulamasını (Uptodown üzerinde mevcuttur) Android cihazınız üzerine kurduktan sonra programın farklı bölmelerine erişim sağlayabilirsiniz. Her türlü dosya çeşidini gönderebilir ve hatta uzaktan eş zamanlayacağınız klasörler bile oluşturabilirsiniz. Ayrıca arama günlüğünde ya da rehber listenizde yer alıyorsa tüm yazılı mesaj geçmişine erişebilirsiniz.

İlgi çekici seçeneklerden biri de AirMirror özelliğidir. Bu özellik size ekrandaki Android cihazınızın bir görüntüsünü görmenize ve iletişim kurmak için farenizi kullanmanıza izin verir. Windows masaüstü bildirim çubuğundaki tüm bildirimleri pratik şekilde almanın yanı sıra AirDroid uygulamasını gerçekten faydalı bir araç haline getirir.
Kısıtlamalar

Aylık 200MB transfer limiti gibi bazı gelişmiş seçenekler bu ücretsiz versiyonunda yer almaz.

Uptodown X